• +420 725 906 495

O společnosti

HISTORIE SPOLEČNOSTI

COOPER&HUNTER

S více než dvacetiletou zkušeností v oblasti klimatizace a větrání se firma Cooper&Hunter stala předním účastníkem na trhu HVAC. Výrobky pod značkou Cooper&Hunter se exportují do více než 30 zemí, respektive regionů po celém světě. Od doby, kdy společnost vstoupila na zámořské trhy, se Cooper&Hunter s rychlým nárůstem objemu exportu a tím, že se každý rok objevila na nových trzích, se stala velice známou značkou.

V roce 2017 firma uzavřela konečné dohody o dlouhodobém strategickém partnerství a nákupu akcií se společností Zhuhai Vino Environmental Technology Equipment Co. LTD, díky čemuž se očekává, že dojde k dalšímu firemnímu růstu na globálním trhu. Fabrika ve městě Ču-chaj dostala nové jméno: Zhuhai Vino – Cooper&Hunter Environmental Technology Equipment Co. LTD.

Naše spolehlivé a kvalitní výrobky jsou certifikovány podle nejhlavnějších důležitých mezinárodních testovacích standardů Spojených státu, Kanady a Evropské unie. Zavázali jsme se technologickým inovacím a vývoji produktů orientovaných na spotřebitele. Náš výzkumný a vývojový tým i nadále pokračuje ve výrobě takových nových produktů, které odpovídají nejvyšším standardům kvality, přičemž poskytují spolehlivé, energeticky a nákladově efektivní klimatizační řešení. Při zavádění inovací bereme v úvahu potřeby našich současných zákazníků i budoucí vývojové trendy. Kombinujeme nejnovější elegantní a ergonomický design s komfortem a vysoce kvalitní moderní technologií. Zaměřujeme se na neústále zlepšování a poskytování co nejlepších služeb. Zavázali jsme se vyrábět kvalitní výrobky, které zlepšují život našich zákazníků.

Cooper&Hunter horké místnosti ochladí, a ochlazené místnosti ještě víc zpříjemní díky KOMFORTNÍM INOVACÍM pro domácnosti a podniky.

zpříjemní díky KOMFORTNÍM INOVACÍM pro domácnosti a podniky

Co jsme dosáhli

Podívejte se na naši historii

2003
2015
2018

Umístění

Klimatycoon s.r.o.
639 00 Brno,
Pražákova 1008/69

Služby zákazníkům

office@chklima.cz

Napište nám email

office@chklima.cz